Чому варто брати в оренду офіс саме в бізнес-центрі «Оптіма Плаза»?

Аренда офисаСьогодні офісний комплекс «Оптіма Плаза» можна по праву назвати одним з найкращих, адже вони ідеально поєднують в собі поняття ціни та продукту. Всі приміщення, які здаються в оренду облаштовані практично під ключ. До кожного приміщення підведено електропостачання, а також мережу інтернет. Встановлення інших комунікаційних систем проводиться в залежності від потреб орендаря. На кожному поверсі є декілька пасажирських та, як мінімум один вантажний ліфт. А зараз найголовніше – все це вам обійдеться значно дешевше, ніж оренда офісу в іншому бізнес-центрі, адже «Оптіма Плаза» регулярно проводить різні акції та надає хороші знижки як для нових, так і постійних клієнтів.

При проектуванні комплексу було враховано все, до найменших дрібниць:

  • На території центру є облаштована стоянка для автомобілів з охороною. Крім того, також є спеціальна вело стоянка, де працівники вашого офісу можуть безкоштовно залишати свій двоколісний транспорт;
  • Для людей з обмеженими можливостями біля входу в комплекс облаштовані спеціальні пандуси, як і на східцях між поверхами;
  • Споруда розташована на одній з активних магістралей міста Львів, де часто ходить громадський транспорт. Крім того, до самого комплексу є зручний під’їзд. Ваші працівники або клієнти без проблем зможуть добратись до вашого офісу.
  • На кожному поверсі є доступ до ліфтів. Всього є два пасажирських та один вантажний ліфт, який працює на основі системи «OTIS».
  • Сучасна система кондиціонування повітря дозволяє підтримувати необхідний температурний режим як в цілому будинку, так і в кожному окремому офісі.
  • Опалення здійснюється завдяки автономній системі комплексу;
  • Будівля забезпечується цілодобовою подачею холодної та теплої води.
  • Всі приміщення оснащені сучасними системами цифрового телефонного зв’язку. Крім того, до кожного офісу відведений швидкісний інтернет та налаштована система Wi-Fi.
  • Енергозабезпечення споруди цілком відповідає стандартам для 2-ої категорії. До того ж в будівлі є встановлений дизельний генератор, котрий зможе надати безперебійну роботу електромережі у разі аварійного відключення.

Знайти офіс у Львові від бізнес-центру « Оптіма Плаза» ви можете на офіційному сайті компанії, відвідати який можна перейшовши за даним посиланням – https://optima-plaza.com.ua/7a/. Також там ви знайдете і багато іншої цікавої для вас інформації – ціни, розташування вільних офісних приміщень, а також наявність акцій, які дозволять добре зекономити на оренді.

Информационный портал

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

fourteen − 8 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: