Який вигляд буде мати офіс через 10 років

офісЦе трапляється кожні кілька років: глобальні зміни  в способі нашого життя провокують значні зміни в поведінці людей, що, як результат, змінює розуміння того як повинен виглядати офіс. Сучасні технології також підвладні цим змінам. Один з найсильніших катализаторов, що як ніколи раніше впливає на концепцію офіса — від дизайну та місця розташування до додаткових локацій є зміна покоління. І хоча важко повірити, що роботизовані охоронці та кімнати для переговорів, керовані додатками, — це лише початок, але попереду ще дуже довгий шлях. То як може виглядати офіс майбутнього?

Зеленішим — у всіх сенсах цього слова. Майбутні покоління будуть набагато вибагливішими та набагато більш допитливими щодо того, що робитиме потенційний роботодавець для боротьби зі зміною клімату. Тому дуже ймовірно, що при створенні якісного робочого середовища, увагу  будуть приділяти не тільки облаштуванням, яке буде корисним для бізнесу, але і для навколишнього середовища.

Очікується, що робоче місце стане ще комфортнішим — місце, де ви вирішите проводити більше часу без тиску та офіційності традиційного офісу. Вже зараз починається перехід до більш гнучкого робочого часу, люди проводять менше фізичного часу у своєму офіційному офісі. Люди хочуть проводити робочий день у місцях, які насправді забезпечують та покращують їхнє робоче життя. Це може бути доступ до всього, від тренажерних залів чи спальних місць або надання студій та спеціалізованого обладнання для працівників в творчих сферах.

Офіси через десятиліття будуть розроблені таким чином, щоб найкращим чином розвивати наші когнітивні навички та сильні професійни сторони. Ми вже знаємо, що люди більш творчі у певний час доби і що екологічні стимули можуть посилити цей ефект. Через десять років працівники стануть більш продуктивними, оскільки їм буде відомо набагато більше корисної інформації. Наприклад, люди знатимуть, що стратегічні здібності до мозкового штурму краще всього працюють в середині дня, і навіть існують вправи для розумової розминки для підвищення продуктивності.Офіси  в майбутньому забезпечать різні середовища для різних фаз роботи, наприклад, невеликі ізольовані кімнати для глибокої концентрації. Це буде прекрасним доповненням до сучасних соціальних коворкінгових просторів, що сприяють співпраці.

Звісно технології не стоять не місці і завжди будуть аспекти, які необхідно покращити, але вже зараз переваги сучасних офісних приміщень ви можете знайти в сучасному офісному бізнес-центрі у Львові за адресою вул. Наукова 7а. За більш детальною інформацією переходьте за посиланням — https://optima-plaza.com.ua/7a/

Информационный портал

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

three × five =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: